TOP služby v osobnej preprave? CLASService ponúka nadštandard

Petr Hajčík, CEO

V čom je CLASService iný ako ostatné prepravné spoločnosti?

Keď hovoríme o preprave ludí, každý si predstaví vlak, autobus alebo taxík.
Dosť často si nás ľudia mýlia s taxi službou. CLASService však nie je klasická taxi služba, ale spoločnosť, ktorá ponúka svojim klientom niečo viac ako len prepravu autom. Snažíme sa poskytovať komplexné služby s pridanou hodnotou.

Čo zahŕňajú služby CLASService a načo sa klienti môžu pri odvoze tešiť?

Ešte predtým ako sme začali s CLASService, rozmýšľali sme čo dať klientovi, aby sa cítil ako v prvej triede. Aj keď ide o prepravu autom, je rozdiel s akým pocitom klient po jazde z auta vystúpi. Môže to byť pocit, že je rád, že konečne vystúpil alebo je rád, že sa mohol odviezť práve s vami a teší sa na ďalšiu jazdu. Presne pre tento pocit poskytujeme naše služby autami značky Mercedes Benz triedy E, čo je z môjho pohľadu veľmi elegantné, komfortné a hlavne bezpečné auto. Tieto autá šoférujú naši skúsení osobní šoféri, ktorí rozprávajú plynulou angličtinou. Okrem toho sú pravidelne oblečení v obleku ako každý profesionálny vodič tohto druhu.

CLASService

Prečo CLASService vytŕča z davu?

Po usadení šoférom dostáva klient do ruky kartičku s kódom od bezplatného wifi pripojenia, ktoré je pre neho dostupné počas celej jazdy. Je to jednou z mnohých výhod a dnes aj neodmysliteľnou súčasťou. Samozrejmosťou je aj malé občerstvenie spolu s džúsom a minerálkou a ostatné maličkosti ako napríklad cukríky, žuvačky alebo hygienické vlhčené utierky. Veľa našich klientov bolo milo prekvapených, že takéto služby nevideli ani v zahraničí.

Musíte presne vedieť, čo klient potrebuje.

Vzhľadom nato, že naši klienti pochádzajú prevažne z veľkých firiem a prepravujú sa na letiská a pracovné cesty, chceli sme im dopriať čo najväčší komfort. Prevažne pracujú s počítačom, preto sme sa rozhodli pre wifi pripojenie, rovnako radi čítajú a nato máme k dispozícií slovenské aj zahraničné magazíny. Nakoniec pero s notesom, pretože veľa ľudí využíva naše autá ako pojazdnú kanceláriu.
No a nakoniec najdôležitejšia vec. Už od nástupu do auta zodpovedáme za celú jazdu a pasažierov práve my. Preto je každý klient poistený po celú dobu jazdy.

Neodmysliteľná súčasť..

Samozrejme všetky novinky, súťaže alebo akcie poskytujeme našim klientom prostredníctvom sociálnych sietí. Je to najlepší komunikačný kanál, ktorý nám slúži na lepšiu interakciu s našimi zákazníkmi. Sú to najmä zahraniční študenti, ktorí robia väčšinu objednávok cez facebook. Je to pre nich rýchle a jednoduché.

Dostane každý klient pri jazde tie isté služby? 


Na tomto som trval hneď od začiatku. Nezáleží na tom či sa s nami vezie najvyšší predstaviteľ národnej korporácie, majiteľ firmy, zamestnanec, herec, zahraničný študent alebo rodinka na dovolenku. Podstatné je, že u nás sa žiadne rozdiely nerobia. Každý kto si objedná služby od CLASService dostane všetky služby tak, ako ich ponúkame.

Plánujete ich rozšíriť?

Na rozširovaní služieb a benefitov pracujeme neustále. Snažíme sa prísť na to, čo by sme mohli ešte vylepšiť. Niečo, čo by naše služby posunulo dopredu. Chceme, aby sme sa raz stali jednotkou v poskytovaní prepravy klientov na Slovensku na ceste aj ….. ( toto si zatiaľ necháme pre seba).
Určite sa majú naši klienti na čo tešiť 🙂